تولد...

دیشب شالیزار لباس مهتابی بر تن با نسیم شبانگاه می رقـصـید و من بی تو دور از می و مهتاب و مطرب ، میهمان تاریکی بودم .تاریکی که مرا با من پیوند می دهد،تاریکی که جهان را با من همرنگ می کند و آشتی می دهد، تاریکی که دیگر کس را توان دو رویی در آن نیست...شالیزار با لباس بلند مهتابی اش با نسیم گرم صحبت بود...اما سبز! مثل خون من که حتی در تاریکی سرخ است و مـثل من که حتی وقـتـی نـمی دانی،  دوستت دارم !

 
در کدام کنج دلم پنهان شده ای که دلتنگ توام...بازی قایم باشک را طاقت نمی آورم ...زود دلتنگت می شوم ،زود پیدا شو ... .


امشب برایت پروانه ای کشیده ام وقـتی که بـیـایـی می گذارمـش روی شانه ات ...تو می خندی و   پروانه ام جان می گیرد و می پرد ...آن وقت هردویمان دنبالش می دویم ... تو زودتـر از من دستـت به گلی می رسد و اول می شوی من باز می بازم و تو برنده می شوی .من بغض می کنم و تو به خاطر من می بازی... تو آنقدر مهربانی که هیـچ وقت نمی گذاری من ببازم!
راستی تو که امروز از پیله بیرون می ائی حاضری دلت پیله ای برای من شود تا روزی در بیکران وجودت پروانـه ای شـوم و پـر کـشم ؟ اگر آن روز فرا رسد ، من در مقام نگاهت خود را به آتش می زنم ...تو می گدازی و دلت برایم قطره قطره آب می شود ...من می سـوزم و ذره ذره رها می شوم ... .

حالا که دلتنگ توام ، از این پیله برون ای که چشمان من تاب تماشای سوختن ندارد ... .و من به انتظار تو نشستم تا به یاد داشته باشی که دوستت دارم
/ 238 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
Rain boy

سکوت تنها مختص لبها وگوشها نیست.. برای درک سکوتم گاهی دستهایم نیز حرفی دارند برای نگفتن!

گفتگو

بيادت هستم حتي اگر قرار باشد شبي بي چراغ در حسرت يافتنت تمام کوچه ها را قدم بزنم...[گل]

گفتگو

یکنفر در هـمین نزدیکــی ها چــيزی به وسعت یک زنــدگی برایت جا گذاشته است خیالـــت راحت باشد آرام چشمهایت را ببــند یکنفر برای همه نگرانـــــی هایت بیــدار است یکنفر که از همه زیبایی های دنیــا تـنهـا تـــو را بـــــاور دارد[گل]

زمزمه هاي دلتنگي

(◡‿◡✿)اللهم عجل لولیک الفرج(✿◠‿◠) (◡‿◡✿)سلام (✿◠‿◠) (◡‿◡✿)زمزمه هاي دلتنگي آپ شد(✿◠‿◠) (◡‿◡✿)خوش باشي و در پناه خالق نيلوفران آبي(✿◠‿◠)

علیرضا

سلام متشکرم از حضورت در کلبه ی من تولدت رو هم تبریک میگم

علیرضا

دوست برای آن است که نیازت را برآورد نه اینکه تهی بودنت را پر کند . جبران خلیل جبران

نیمه پنهان من

سلام خوبی؟ تولدت مبارک اسماعیل خوبه؟ راستی خیلی جالبه امسال حدود 6تا8 اسفندماه میام تهران.یه مقاله دارم که در سومین کنفرانس روانشناسی بالینی ایران پذیرفته شده.

علی

سلام به دوست خوب خودم ببخش به خاطر این همه تاخیر به خوبی خودت ببخش تولدت مبارک دریای عزیز همیشه سرزنده وپایدار باشی[گل]

مهرداد

ایشالا در تمام مراحل زندگی موفقو شاد باشی....